The Streethearts – ny norsk gatemoteblogg.
March 31st, 2009 / 4 Comments » / by Giiirl
Redaksjonen fikk en hyggelig mail ang en ny norsk gatemoteblogg.
“The Streethearts er en inspirasjonskilde for mennesker som er opptatt av mote, og vi ønsker å stimulere leserne våre til å bli mer bevisste på hvordan de setter sammen klærne sine. Bildene vi tar er i hovedsak av mennesker vi finner i Oslos gater. Vi leter etter folk som har en tanke bak hva de har på seg, og som har en personlig vri på antrekket”, sier Andreas Schjønhaug.
The Streethearts består av fotografene Andreas Schjønhaug og Eirik Slyngstad. “Vi legger stor vekt på fotograferingen, og fokuserer på gode bilder som fremhever vesentlige detaljer i antrekkene”.
+ Sjekk ut mer om The Streethearts
+ The Streethearts på Facebook
+ The Streethearts på Twitter
This entry was posted on Tuesday, March 31st, 2009 at 11:24 am and is filed under Fashion, livsstil. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.






















dineo April 1st, 2009 at 10:35 pm
Enig Espen! God kvalitet, litt som på thesartorialist.blogspot.com