Fashion   Foto   Grafisk design   Illustrasjon   Kunst   Typografi   Gif   WHAT THE!

The Cobra Snake

5. Februar braker det løs med Steve Aoki og Bloody Beetroots på Blå. Bloody Beetroots headset lanseres samme dag. Og Steve Aoki lanserer Tee-shirts (Dim Mak Collection).

WeSC og Hunting Lodge i Torggata skal ha pre-party fra kl 20 – 22 torsdag 5. Februar for spesielt inviterte.
Mr Cobrasnake tar turen fra LA for å dokumentere og det er ventet rimelig rift om billettene både til Blå og den lille markering på Hounting Lounge. Steve Aoki har lovet å spille i butikken. Dette kan bli ganske gøy. WeSC skal også ha en utstilling i kjelleren på Hunting Lodge butikken der de viser norske DJs med WeSC headsets på. Gard er ansvarlig for utstillingen.

Er du ikke invitert på Hounting Lounge tar du turen til Blå.
Les mer om arrangementet her: + www.blaaoslo.no
Mer om The Cobra Snake her: + www.thecobrasnake.com

Postet av Aram

Post to Twitter

Sjekk også

  • Gjengen i Cupofill som studerer illustrasjon ved NKF i Oslo, skal ha utstilling i kjellern på Hu ...

  • Noen fine malerier av Steve Kim som er 81 modell født i Korea som bor og jobber i Los Angeles, s ...

  • For et herlig prosjekt. Dette gjør meg glad. En nettside som dokumenterer de bra postere som ...



2 Responses to “The Cobra Snake”

  1. Martin Says:

    Helvete ta 20års grense. skulle gjerne fått med meg bloody beetroots!

  2. Steve Aoki Says:

    [...] The Cobra Snake [...]

Leave a Reply

YourShiiiiiiiiiiiiiiiiit...
Longing
Mislead
Optimists
Nina Marie Hagen
Ein dag vaknar du, og kjenner at tyngdekrafta har snudd. Du har eit kronisk oppdriftspotensial, som med ein brøkdel overskrid det din kroppsmasse klarar tynga ned.
Det som overrasket ham mest, var at kattene hadde to hull i pelsen sin, nøyaktig der hvor øynene var.

+ Klikk her for å legge til ditt arbeid/eller se flere bilder