Fashion   Foto   Grafisk design   Illustrasjon   Kunst   Typografi   Gif   WHAT THE!

Emmanuel Polanco

Grafisk lek på sitt beste. Godt å se at noen har det gøy når de skal forme noe grafisk for stive kunder. Her er hvertfall en del fine ting fra Emmanuel Polanco som slipper kreativiteten løs når han lager noe.

+ Emmanuel Polanco

emmanuelpolanco.jpg

emmanuelpolanco2.jpg

emmanuelpolanco3.jpg

Postet av Rev

Post to Twitter

Sjekk også

  • Emmanuel Prissette 'DYSPL' med noen flotte saker. + dysplasii.com

  • Den Italienske designeren Patricia Pepe, lager (blandt annet) klær jeg gjerne skulle likt å kle ...

  • Den Japanske kunstneren Yoshitomo Nara er min absolutt favoritt illustratør. Hans tegninger er s ...



One Response to “Emmanuel Polanco”

  1. Espen Says:

    Så utrolig fett. Her ser jeg klare paraleller tilbake til en av mine(før jeg levde) favorittepoker, ihvertfall typografimessig, og det er konstruktivismen. Ryddig, stillistisk og litt sært. Utrolig kult.
    Fet post Rev. Mye artig som har havna utpå her i dag… ;-)

Leave a Reply

YourShiiiiiiiiiiiiiiiiit...
Longing
Mislead
Optimists
Nina Marie Hagen
Ein dag vaknar du, og kjenner at tyngdekrafta har snudd. Du har eit kronisk oppdriftspotensial, som med ein brøkdel overskrid det din kroppsmasse klarar tynga ned.
Det som overrasket ham mest, var at kattene hadde to hull i pelsen sin, nøyaktig der hvor øynene var.

+ Klikk her for å legge til ditt arbeid/eller se flere bilder